Πρεμιέρα κυπέλλου ΕΠΣΗ. Το πρόγραμμα

Ανοίγει το Σαββατοκύριακο η αυλαία των ερασιτεχνών διοργανώσεων με τα ματς της πρώτης φάσης του κυπέλλου. Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Πρόγραμμα 09.09.2017

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 17.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 17.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 17.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 17.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πρόγραμμα 10.09.2017

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 17.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΙΜΟΥ ΒΑΙΑ

ΣΧΟΙΝΑ 17.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - Αγρ.Αστ.Πλατεος
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 17.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 17.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 17.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 17.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 09 Σεπτεμβρίου 2017

Share this article

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Το Sportorama.gr

Μέσα απο το Sportorama.gr έχετε πλέον τη δυνατότητα να ενημερώνεστε καθημερινά με τον πιο έγκυρο, έγκαιρο και αποτελεσματικό τρόπο για όλα τα αθλητικά γεγονότα στον χώρο του Ν. Ημαθίας και όχι μόνο. Σκοπός μας είναι να μπορέσει όλη η αθλητική κοινωνία να προβάλει τις εκδηλώσεις της, να περάσει τα δικά της μηνύματα, να ενημερώσει τους χρήστες που θα το επισκέπτονται καθώς και να εκφράσει τυχόν παράπονα ή προβλήματα.

Τελευταια Νεα

Τα πιο Δημοφιλη...

Social Media