O Δήμος Βέροιας βράβευσε αθλητές στα πλαίσια της απελευθέρωσης

Ο Δήμος Βέροιας, στο πλαίσιο του εορτασμού των Ελευθερίων της πόλης, όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος βράβευσε τους αθλητές, τις ομάδες και τους προπονητές της πόλης μας, που διακρίθηκαν σε Πανελλήνιους, Βαλκανικούς, Μεσογειακούς, Πανευρωπαϊκούς, Παγκόσμιους και Ολυμπιακούς αθλητικούς αγώνες, καθώς επίσης και καλλιτέχνες που διακρίθηκαν σε αντίστοιχους Πανελληνίους και Διεθνείς καλλιτεχνικούς διαγωνισμούς, οι οποίοι διεξήχθησαν από τον Οκτώβριο 2017 έως το Σεπτέμβριο 2018, καταλαμβάνοντας την 1η, 2η, και 3η θέση. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο Χώρο Τεχνών. Αναλυτικά τα ονόματα όλων όσων βραβεύτηκαν :

Βραβεύθηκαν τα Αθλητικά Σωματεία:

Αθλητικό σωματείο «Εν σώματι Υγιεί»
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΝΤΩΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΖΟΝΝΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΑΡΑΪΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟς, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΟΛΙΣΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΑΛΑΝΟΥΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ
ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΑΪΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΦΕΡΦΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΟΥΝΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
 
Σωματείο Ατόμων με Αναπηρίες «Αιγές»
ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΦΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
 
ΚΕΠΑ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαγωνισμός Veria Dance Competition
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ
ΜΑΡΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΓΑΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΓΚΑΒΑΝΑ ΝΙΚΗ
ΓΚΑΛΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΟΜΠΡΗ ΖΩΗ
ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΝΙΚΗ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΩΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΑΝΝΑ
ΠΕΛΤΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΛΕΝΙΚΑΚΗ ΜΑΥΡΕΤΑ, ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ
 
Πανημαθιακός Αθλητικός Σύλλογος Καράτε
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΚΛΕΒΑΡ ΠΑΡΙΣ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ
ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΑΜΒΡΑΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΕΤΣΙΔΗΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΣΙΩΤΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΕΤΣΙΔΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
 
Α.Σ. Ολυμπιακή Ελπίδα Βέροιας (judo)
ΠΑΣΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΣΚΑ ΑΝΝΑ
ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΟΓΚΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
 
Α.Σ. Νηρέας Βέροιας
Κολύμβηση
ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Τέννις
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ – ΕΛΕΝΗ
 
Όμιλος Αντισφαίρισης Βέροιας
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΠΑΛΑΙΣΤΗ ΝΤΕΠΗ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ
 
Α.Σ. Ερμής
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
 
Όμιλος Αντισφαίρισης Βικέλας
ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
 
Ημαθίων
ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ
ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΠΟΥΤΙΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
 
Αθλητικός Όμιλος Αλέξανδρος
ΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΙΡΙΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΖΟΥΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΒΡΑΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΤΣΙΑΠΑΝΙΔΗ ΕΥΘΑΛΙΑ
ΑΤΑΝΑΣΟΒΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΔΙΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΣΕΟΥ ΔΡΟΣΙΑ, ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ
 
Αθλητικός Όμιλος Ρυθμικής Γυμναστικής (ΑΟΡΓ)
ΒΕΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΧΩΜΑΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΣΑΝΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΧΩΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΔΙΜΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ
 
Α.Π.Σ. Φίλιππος
Ακροβατική
ΝΤΑΠΑ ΜΙΧΑΕΛΑ
ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΑΑΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΚΕΦΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ
ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΟΛΕΤΣΑ ΣΟΦΙΑ
ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΣΑ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ
 
Ρυθμική Γυμναστική
ΠΙΝΑΚΟΥΔΗ ΡΟΔΟΠΗ
ΑΦΕΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΗΤΡΙΤΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΝΤΟΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ
 
Αισθητική Ομαδική Γυμναστική
8-10 ετών
ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ ΚΕΛΛΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΝΤΑΛΙΜΠΙΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΣΤΗΘΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ
ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΧΑΤΖΙΟΥΚΑ ΜΕΛΙΝΑ
10-12 ετών
ΑΦΕΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ
ΜΠΟΥΖΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΙΚΟΛΤΣΗ ΕΛΛΗ
ΠΑΠΑΖΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΦΑΣΙΚΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
14-16 ετών
ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΙΝΑΚΟΥΔΗ ΡΟΔΟΠΗ
ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ, ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ
 
Kick Boxing
ΔΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
 
Στίβος
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΜΗΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
 
Χειροσφαίριση (Handball)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΖΑΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΥΠΑΣΙΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΩΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΣΤΑΝΙΚΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΧΟΥΔΑΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΚΥΡΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΗΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
 
Καλαθοσφαίριση (Basketball)
ΒΑΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΒΑΡΓΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ
ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ ΝΙΝΟ
ΚΑΝΤΑΡΚΟΣ ΡΙΖΟΣ
ΚΟΘΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΜΟΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΑΡΑΠΟΥΡΑΣ ΦΑΙΔΩΝ
ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΤΟΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΟΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΑΚΛΑΓΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
 
Διακρίσεις σε μαθητικούς σχολικούς αγώνες
2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΝΟΒΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
 
3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
 
5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 15 Οκτωβρίου 2018

Share this article

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Το Sportorama.gr

Μέσα απο το Sportorama.gr έχετε πλέον τη δυνατότητα να ενημερώνεστε καθημερινά με τον πιο έγκυρο, έγκαιρο και αποτελεσματικό τρόπο για όλα τα αθλητικά γεγονότα στον χώρο του Ν. Ημαθίας και όχι μόνο. Σκοπός μας είναι να μπορέσει όλη η αθλητική κοινωνία να προβάλει τις εκδηλώσεις της, να περάσει τα δικά της μηνύματα, να ενημερώσει τους χρήστες που θα το επισκέπτονται καθώς και να εκφράσει τυχόν παράπονα ή προβλήματα.

Τελευταια Νεα

Τα πιο Δημοφιλη...

Social Media